CPFC Polska

Hughes bliski transferu. Pozostały testy medyczne

Hughes bliski transferu. Pozostały testy medyczne
watfordfc.com

Will Hughes jeszcze w tym tygodniu zostanie nowym zawodnikiem Crystal Palace. The Eagles doszli do porozumienia w sprawie kwoty transferu z jego obecnym pracodawcą i do finalizacji umowy pozostały formalności - informuje BBC. 

Pomocnik od sierpnia 2017 reprezentuje barwy Watford. W minionych rozgrywkach był kluczową postacią w zespole prowadzonym przez Xisco, który zajął 2. miejsce w tabeli Championship i awansował do Premier League. Na przestrzeni całego sezonu zagrał w 30 meczach i strzelił 2 gole. Po udanej dla Szerszeni kampanii został oddelegowany do treningów z drużyną U23, gdyż odrzucił ofertę przedłużenia bieżącej umowy wygasającej za rok. 

26-latek przez wielu ekspertów został okrzyknięty najlepszym środkowym pomocnikiem zaplecza Premier League. Anglik słynie z nieustępliwości i bez cienia wątpliwości można go nazwać człowiekiem od czarnej roboty. Jest odpowiedzialny za uprzykrzanie życia rywalom - przechwyty i odbiory to jego specjalność. Świetnie czuje się jednak z piłką przy nodze i jeśli jest taka potrzeba, to zabiera się również za rozegranie. 

Były młodzieżowy reprezentant Anglii w piątek ma stawić się w ośrodku treningowym Orłów, gdzie przejdzie niezbędne badania medyczne. Palace za jego transfer zapłaci 6 milionów funtów, ale zawarte w transakcji dodatki mogą spowodować, że kwota ta wzrośnie do 10 milionów. Media nie podały informacji o szacowanej długości kontraktu.