CPFC Polska

Nuno had a dream...

Nuno had a dream...
wolves.co.uk

Nuno Espírito Santo jeszcze w tym tygodniu ma zostać ogłoszony nowym menedżerem Crystal Palace - donosi John Percy z The Telegraph. 

Powoli dobiegają końca poszukiwania następcy Roya Hodgsona. Były szkoleniowiec Wolverhampton Wandereres prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie warunków umowy z The Eagles i najpewniej w ciągu kilku najbliższych dni odbędzie się oficjalna prezentacja.

Portugalczyk przez prawie 4 lata trenował zawodników Wolves. W pierwszych dwóch sezonach popularne Wilki zajmowały bardzo wysokie 7. miejsce w tabeli Premier League i dzięki temu grały w europejskich pucharach. Minione rozgrywki były już jednak zdecydowanie gorsze i podopieczni 47-latka uplasowali się na 13. miejscu - na koncie mieli ledwie punkt więcej od naszych Orłów. To spowodowało, że Nuno zakończył współpracę z ekipą z Molineux Stadium.

Mimo gorszego sezonu, całokształt jego pracy jest oceniany bardzo dobrze, dlatego też zabiegało o niego kilka klubów. Przede wszystkim Palace i Everton, ale to my koniec końców wygraliśmy rywalizację o podpis trenera urodzonego na Wyspach Świętego Tomasza i Książęca.